Úvod Vzdělávání Analýza dalšího vzdělávání

Analýza dalšího vzdělávání

Komplexní analýza dalšího vzdělávání v Pardubickém kraji je název projektu financovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (reg. číslo: CZ.1.07/3.2.13/01.0019), který realizuje Koalice nevládek Pardubicka, o. s.

Cílem projektu je přispět ke stimulaci nabídky a poptávky dalšího vzdělávání v Pardubickém kraji.

V tabulkové databázi, kterou si právě prohlížíte, můžete na jednom místě vyhledávat poskytovatele dalšího profesního vzdělávání v celém Pardubickém kraji, můžete snadno vybírat kurzy, které nabízejí a můžete také prostřednictvím formuláře kontaktovat samotného pořadatele kurzu nebo semináře.

Kurzy lze libovolně vyhledávat podle regionální působnosti organizace, názvu organizace, názvu kurzu, nebo dle profesních kategorií (např. IT, jazyky, účetnictví, obsluha strojů a zařízení, atd.).

U každého kurzu pak naleznete informace o ceně, délce trvání, formě, cílové skupině vzdělávací akce a samozřejmě také telefonický a e-mailový kontakt na pořadatele.

Věříme, že pro Vás bude databáze poskytovatelů dalšího profesního vzdělávání snadno využitelná, pokud máte nějaké dotazy či připomínky k projektu nebo databázi, neváhejte nás kontaktovat.

Katalog kurzů a vzdělávacích akcí

Vyhledávání
Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Grantový diář

Grantový diář

Donátoři Burzy filantropie