1
Úvod Akce Akce neziskovek Webinář k nové verzi Microsoft Nonprofit portálu
10. listopadu 2017

Webinář k nové verzi Microsoft Nonprofit portálu

Před několika dny byla spuštěna nová verze portálu Microsoft Nonprofit, přes kterou mohou neziskové organizace žádat o cloudové služby Microsoft Office 365 (a doprovodné služby) a Azure.

Hlavní rozdíl je v novém postupu registrace do těchto služeb a nový rychlejší proces ověřování oprávněnosti neziskových organizací. Nový registrační proces jsme pro vás popsali zde: registrace na portál Microsoft Nonprofit pro nové uživatele.

Pokud již nějakou z cloudových služeb Microsoft používáte, registrovali jste se k nim na starém portále Microsoft Nonprofit a budete se chtít přihlásit na nový portál, například kvůli využívání další služby, postupujte podle tohoto návod: registrace stávajících uživatelů.

Tato změna se nijak nedotýká dárcovského programu s desktopovými licencemi, jako jsou např. balíky Office či operační systémy Windows. Pro ty nadále platí stejný postup - platný účet organizace na našich stránkách www.techsoup.cz a podání žádosti přes naše stránky. Podrobný postup zde.

Chcete se dozvědět všechny informace o novém portálu, změněném procesu registrace a žádostí o cloudové služby přímo od týmu TechSoup? Připojte se ve středu 22. listopadu od 16:00 k webináři, kde vám celý postup popíší kolegyně Radka Bystřická a Klára Pantůčková a budou připraveny zodpovědět vaše dotazy. Stačí vyplnit přihlášku a v pondělí před webinářem vám zašleme veškeré instrukce k přístupu. Těšíme se na vás! 

Ivana Síglová


Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie