1
Úvod Akce Akce neziskovek Nominujte dobrovolníky, neziskovky a firmy na ocenění „Srdce na dlani“
5. září 2017

Nominujte dobrovolníky, neziskovky a firmy na ocenění „Srdce na dlani“

Už 7. rokem můžete nominovat dobrovolníky, neziskové organizace a společensky odpovědné firmy z Pardubického kraje, jež pomáhají nebo kterým byste touto cestou chtěli poděkovat za jejich úsilí, práci a odhodlání. Cílem Ocenění je vyzdvihnout a ocenit nenahraditelnou činnost a pomoc jedinců a organizací, jelikož význam dobrovolné činnosti se odráží v celé společnosti a formuje naši budoucnost k lepšímu.

Ocenění je rozděleno do tří samostatných kategorií:

  1. 1. Dobrovolník,
  2. 2. Nestátní nezisková organizace,
  3. 3. Společensky odpovědná firma.

Ocenění „Srdce na dlani“ obdrží 10 počinů z kategorie Dobrovolník a Společensky odpovědná firma a 5 z kategorie Nestátní nezisková organizace. Ostatním nominovaným bude předán pamětní list.

Nejvýznamnější počiny dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem ocení nezávislá komise složená ze zástupců veřejné správy, neziskového a podnikatelského sektoru. Slavnostní ocenění proběhne 4. prosince 2017 v Pardubicích v kongresovém sále Atrium Paláce Pardubice.

Nominace startují od 4. září do 30. října 2017. Základní pravidla, určující kdo může nominovat a být nominován, jsou uvedena v „nominačních pravidlech níže. Nominační formuláře lze vyplnit pouze on-line, jsou přístupné na portálu www.nevladky.cz na odkaze http://www.nevladky.cz/nominace-na-galavecer/


Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie