1
Úvod Akce Akce neziskovek Neziskovka roku
3. června 2019

Neziskovka roku

Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by si zasloužila ocenění za svou činnost? Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat? Začíná sedmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání, mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.

V pátek 24. května 2019 odstartoval 7. ročník prestižního ocenění Neziskovka roku, které vyhlašuje Nadace rozvoje občanské společnosti. Svoji neziskovku, ať už je to ta vaše, kde pracujete, nebo ta, která vám pomáhá, lze nominovat prostřednictvím formuláře zde do 30. června 2019.

Organizace může přihlásit i sama sebe a to nejdéle do 15. září vyplněním sebehodnotícího formuláře. Přihlásit do vyplňování se může organizace zde.

Semifinalisté všech kategorií – malá, střední a velká neziskovka – budou známi 23. září 2019, z nich vzejde i držitel Ceny veřejnosti, o kterém rozhodují hlasy všech, kdo chtějí a budou mezi 22. 10.–22. 12. 2019 hlasovat.

Slavnostní večer 14. ledna 2020 proběhne ve spolupráci s Asociací veřejně prospěšných organizací ČR. Budou vyhlášeni vítězové všech kategorií Neziskovka roku 2019 a vítězové ocenění Zlatý banán.
Večerem provede Marie Doležalová.

Více informací na www.neziskovkaroku.cz.


Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie