1
Úvod Akce Akce neziskovek Nezastavitelní by Birell
12. února 2018

Nezastavitelní by Birell

Mám obrnu, ale přesto chci zdolat Kilimandžáro. Přišla jsem o nohu, ale chci sjezdit všechny cyklostezky na Moravě. Téměř nevidím, ale chci se účastnit běžeckých závodů.

Tato slova nejsou jen nereálným přáním několika handicapovaných lidí. Všichni ti, kteří je před rokem vyslovili, jsou teď ke splnění svému snu blíž. Mají totiž sportovní pomůcku, mohou trénovat, užívat si pohyb naplno. Stali se Nezastavitelnými.

A stejnou šanci teď mají další handicapovaní lidé, kteří chtějí sportovat a užívat si pohybu, avšak chybí jim potřebná sportovní pomůcka. Právě v těchto dnech totiž startuje další ročník projektu Nezastavitelní by Birell, projektu, který pomáhá handicapovaným lidem zpátky ke sportu.

Registruj se do projektu Nezastavitelní, získej vysněnou sportovní pomůcku a užij si pohyb naplno!Registrace přihlášek probíhá od 5. února do 5. března na www.nezastavitelni.cz/registrace.

Ze všech došlých přihlášek vybere finalisty Nezastavitelných v České republice a na Slovensku odborná komise v čele s paralympionikem Jiřím Ježkem, který je také českým ambasadorem projektu. Ti, co budou vybráni, zažijí neobyčejný rok plný zážitků a zajímavých setkání.


Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie