1
Úvod Akce Akce neziskovek Listopadové a prosincové akce Zeleného domu Chrudim, z. s.
31. října 2017

Listopadové a prosincové akce Zeleného domu Chrudim, z. s.

Pamětní setkání v Pařížově

Organizace Zelený dům Chrudim, z. s., Ochránci přírody z Chrudimi a Hnutí Brontosaurus všechny srdečně zvou v neděli 12. listopadu 2017 na "Pamětní setkání v Pařížově" u příležitosti 100 výročí od narození entomologa, ornitologa a milovníka přírody, Jaroslava Trakala. Setkání se bude konat v odpoledních hodinách na základně v Hamrách u Pařížova. Dopoledne budeme s dobrovolníky Hnutí Brontosaurus a KONEP provádět i menší údržby v areálu zahrady a okolí.
Budeme se moc těšit na setkání s Vámi.

Soutěž Východočech Havran a jeho kamarádi

Zelený dům Chrudim, z. s. letos vyhlásil ve spolupráci s Českou společností ornitologickou výtvarnou, fotografickou a literární soutěž s názvem "Východočech Havran a jeho kamarádi". Uzávěrka soutěže je prodloužena, a to do středy 15. listopadu 2017. Soutěž se netýká pouze havranů, ale ptactva obecně. Více informací je k dispozici zde: http://www.zelenydum.estranky.cz/clanky/vychodocech-havran-a-jeho-kamaradi---soutez.html

20. ročník Vánočního zpívání v parku

V pátek 22. prosince 2017 proběhne již "20. ročník vánočního zpívání v parku", které se uskuteční  od 16 hod. Můžete se těšit i na Vánoční dekorace a cukroví bez palmového oleje. Datum je letos posunuto o den dříve, z důvodu souběhu akcí Chrudimské Besedy, která v sobotu 23. 12. pořádá zpívání na schodech.

Výše uvedené akce jsou podpořeny kanceláří Hnutí Brontosaurus, Městem Chrudim, Pardubickým krajem a dobrovolníky. Děkujeme také Klubu ochránců SPR Habrov a České společnosti ornitologické.

Přednáška Přátelé našich zahrad

V sobotu 25. listopadu od 9 hodin ráno se koná přednáška "Přátelé našich zahrad" s Ing. Tiborem Schwarzem ze Zeleného domu Chrudim, z.s. a botanikem RNDr. Jiřím Jaklem.

Místo konání:  Jídelna Zemědělské školy Chrudim, Poděbradova 842, Chrudim. Pořadatel ČZS Chrudim-Město

Pan Jakl zde kromě jiného představí svůj projekt Dešťovka, a poví také něco o Magnoliích, kterým se léta věnuje. Jednomu kříženci z Průhonic se navíc věnuje speciálně. Pro zájemce budou k dispozici i sazenice - http://jirijakl.webnode.cz/publikace/https://www.priroda.cz/clanky.php?detail=2480


Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Grantový diář

Grantový diář

Donátoři Burzy filantropie