1
Úvod Akce Akce neziskovek CHCETE BÝT ÚSPĚŠNÍ V TOM, CO DĚLÁTE? VYUŽIJTE K TOMU MAGII KOMUNIKACE
14. května 2018

CHCETE BÝT ÚSPĚŠNÍ V TOM, CO DĚLÁTE? VYUŽIJTE K TOMU MAGII KOMUNIKACE

Školení je plánované na 16. května od 9.00 hodin. Kurzem Vás provede Mgr. Marta Kanno, která v současné době působí v Základní škole a praktické škole SVÍTÁNÍ, o.p.s. jako lektorka a supervizorka sociálních dovedností. Její jméno si můžete spojit i s autorským projektem „S Martou Kanno BEZ LODIČEK o nás“ nebo se „Semináři Meditace s Martou“.

Ve vymezeném čase je pro účastníky kurzu připravené teoretické pojednání o efektivní a asertivní komunikaci. Cílem školení je přihlášeným a zájemcům o problematiku představit proč je důležité osvojit si základy komunikace, k čemu její efektivní vedení může směřovat a jak lépe komunikaci využít pro účely neziskového sektoru v praxi.

Kromě základních technik vedení a zvládání komunikace se účastníci mohou těšit na praktické příklady, tipy a triky jak zvládat námitky a vyjadřovat nesouhlas. Dalším bodem budou otázky slovní manipulace, jak ji rozpoznat včas, jak se jí bránit a naopak jak ji využít. V poslední části se podíváme i na řeč těla, která mnohdy prozradí daleko více než bychom si přáli.

Záštitu nad kurzem převzal Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor.


Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie