Úvod Akce Galavečer oceňování dobrovolníků, NNO a firem

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2016

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Ota Bydžovský, Ilona Dembická, Jana Hofmanová, Jaroslava Hrdinová, Natálie Jehličková, Lenka Kolářová, Jarmila Krátká, Eliška Lokajíčková, Hana Němcová, Aneta Nováková, Zdeňka Pírková, Pavel Rakušan, Růžena Rösslerová, Iva Řehounková, Tibor Schwarz, Zuzana Soukupová, Pavel Studnička, Jan Štorek, Jiří Vála.

 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

 Děti patří domů, Lidé v lese, Sdružení dobrovolných hasičů Hrochův Týnec, TJ Léčebna Košumberk, Zámeček Pardubice.

 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

AWOS, Elfra, Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, Iveco Czech Republic, Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, Medesa, Mediate, Poličská nemocnice, Prádelna Pardubice, Státní okresní archiv Chrudim, Pekařství a cukrářství Sázava, Isolit-Bravo.

 

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2015

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Jan Florian, Michaela Jeníčková, Jaroslava Koukalová, Martin Luňáček, Jan Morávek, Ladislava Morkesová, Ludmila Pavlišová, Kateřina Pevná, Ladislav Samek, Romana Schejbalová, Iva Skalická, Václav Sojma,  Zdeněk Sotona, Dagmar Šotová, Barbora Švorcová, Zdislava Zavadilová, Ivana Žaludová

 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Česká abilympijská asociace, DAPHNE – institut aplikované ekologie, Hospic Chrudim, Klub přátel Pardubicka, Květná zahrada, Nadace Josefa Plívy, Rettigovka – sociální podnik (Komuniké, o.p.s.), Rodinné centrum Litomyšl, Rodinné integrační centrum, TyfloCentrum Pardubice

 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

ČSOB Pojišťovna, a.s., ELFRA, s.r.o., Jídelna zdravé výživy Kruh zdraví Chrudim, Konzum, obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Městská knihovna ve Svitavách, Onkologické centrum Multiscan Pardubice, Pekařství a cukrářství Sázava, s.r.o., Příhoda, s.r.o., Real Time Technologies, s.r.o., Saint Gobain Adfors CZ

 

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2014

Ocenění dobrovolníci

Aneta Balejová, Marie Dundová, Pavel Hájek, Michal Hašto, František Hronek, Jana Hvězdová, Viktorie Kovárníková, Ivana Krbcová, Milan Morch, Věra Novotná, Jan Opletal, Olga Pecinová, Jarmila Pešková, Antonín Rejlek, Růžena Šilínová, Jan Šoltys, Karel Vytřas

 

Oceněné neziskové organizace

Amalthea, o. s., Kroužky ČR Východ, o. p. s., MaTami, centrum pro rodinu, o. s., Občanské sdružení Poruchy autistického spektra, Za jeden provaz, o. s.

 

Oceněné společensky odpovědné firmy

Česká spořitelna, ČSOB Pojišťovna, Konzum - obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, Kruh zdraví, Mateřské a rodinné centrum Krůček Svitavy, Petriva, PROVAS Hlinsko, RM Restaurant, Sportes Svitavy, Zdravíčko Chrudim

 

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2013

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Vlasta Antošová, Marcela Boháčová, Luboš Daniš, Petr Dračinský, Anna Frantalová, Luděk Just, Michal Kadlec, Eva Loučková, Marie Moravcová Zorajda Jimenez Navas, Olga Panova, Jitka Pešková, Lucie Šedová, Ondřej Vojtíšek, Josef Vomáčka

 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Boii, o. s., CEDR Pardubice, o. p. s., Česká abilympijská asociace, o. s., Český červený kříž Chrudim, ČSOP - Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka, Klub českých turistů Lanškroun, Komuniké, o. p. s., SK Heřmanův Městec, o. s. - Ježci, SKP-CENTRUM, o. p. s., ZO ČSOP Podorlicko

 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

ABK - Pardubice, Awos, CompAK, eBRÁNA, Elektrárny Opatovice, Isolit - Bravo, Iveco Czech Republic, Konzum, obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Lesy České republiky, Vodárenská společnost Chrudim

 

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2012

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Marie Antlová, Václav Cibulka, Vendula Dušková, Jarmila Hejtmanská, Klára Hromádková, Ludmila Chodilová, Petr Chvojka, Bernadeta Jandíková, Věra Jindrová, Anežka Klejchová, Jana Klementová, Václav Kovář, Jan Pultr, Zdeněk Svatoš, František Synek, Vlastimil Šebek

 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Hewer - občanské sdružení, Oblastní charita Pardubice

 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

Agrometall, ČSOB Pojišťovna, DAKO-CZ, e-BRÁNA, Elektrárny Opatovice, Lenka Klaudingerová, Konzum - obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Lékárna.cz, Pacific Direct, PVV, Studio Press

 

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2011

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Miroslava Čápová, Karolína Fikejsová, Sára Fikejsová, Zdeněk Fikejs, Tereza Hemerková, Bronislava Halbrštátová, Eva Hrdinová, Karel Jindra, Veronika Kaplanová, Hana Košťálová, Vlastimil Košťál, Lenka Michková, Petra Nepovímová, Ludmila Pavlišová, Jaroslav Skalický, Jan Šafář, Josef Tejkl, Václava Tmejová, Miroslav Vondřich, Jana Zlesáková

 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Aeroklub Skuteč, Amalthea, o. s., Boii, o. s., FOKUS Vysočina Hlinsko, Lay.no, o. s., Mateřské a rodinné centrum Krůček Svitavy, Občanské sdružení Altus, Občanské sdružení CEMA Žamberk, Přátelé Podorlicka, o. s., Rodinné centrum Palouček, o. s.

 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

Elektro Zelenka, GSK - Glaxosmithkline, Konzum - obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Kraft Foods ČR, Medesa, Ortopedie Hlinsko, OTTO OFFICE, Svitap J. H. J., Traffic, UPS - United Parcel Service Czech Republic

 

Načítám…

Portál zřizuje

KONEP

Za podpory

Pardubický kraj

Donátoři Burzy filantropie